cz sk en

In Store Test

Dotazování v prodejnách. Respondenti jsou obvykle rekrutování na prodejní ploše u regálu s dotazy, které směřují k analýze chování respondenta při nákupu konkrétního výrobku či služby. Tím, že zákazníka dotazujeme bezprostředně poté, co uskutečnil výběr, získáváme relevantní a nezkreslené odpovědi.

Jinou variantou In Store Testu je dotazování za pokladnami. Opět se může jednat o výzkumy na téma nákupního chování a preference značek. Často se tímto způsobem také realizují výzkumy spokojenosti zákazníků, kteří hodnotí nákup / návštěvu u daného prodejce bezprostředně po jeho realizaci.

Aktuálně
Do svého týmu hledáme nového kolegu, kolegyni na pozici výzkumný analytik, analytička

8.7.2019 |

celý článek

Vnímání technologií firmy HUAWEI coby bezpečnostní riziko

12.3.2019 | Agentura FOCUS provedla ve dnech 15. 2. – 25. 2. 2019 omnibusový výzkum veřejného mínění na dospělé populaci České republiky. Reprezentativní výběrový vzorek tvořilo 1018 respondentek a respondentů ve věku 18 a více let, kteří byli vybráni metodou kvótního výběru na základě pohlaví, věku, vzdělání, kraje bydliště a velikosti obce. Jedním ze zkoumaných témat byla problematika bezpečnostních hrozeb, které by mohly způsobit technologie čínské firmy Huawei.

celý článek

Hledáme tazatele pro dlouhodobou spolupráci

7.3.2019 | U tazatelů očekáváme spolehlivost, poctivost a flexibilitu. Odměna dle délky a obtížnosti dotazníku 100 Kč - 500 Kč za jeden dotazník.

celý článek

NABÍDKA BRIGÁDY

4.3.2019 | Pro posílení týmu našeho CATI studia v Brně hledáme operátory pro telefonické dotazování. Naše CATI studio se zabývá výhradně realizací výzkumů trhu nebo veřejného mínění. Nenabízíme a neprodáváme respondentům žádné zboží nebo služby.

celý článek

© FOCUS Marketing & Social Research, 2015
vytvořilo Anything Studio