cz sk en

In Home Test

Testování výrobku přímo v domácnostech respondentů. Tato metoda je vhodná zejména tehdy, pokud jde o testování potravin, které vyžadují náročnější tepelnou úpravu, či pokud jde o výrobky dlouhodobé spotřeby, jako jsou např. vysavač, žehlička, televize apod.

V rámci testu respondenti „delší dobu“ testují výrobek. Své postřehy a hodnocení zaznamenávají do spotřebitelského deníku.

Vlastní testování má obvykle 3 fáze:

  1. úvodní návštěva tazatele u respondenta, vyplnění úvodního dotazníku, představení výrobku a instruktáž respondenta, jak má výrobek používat
  2. vlastní test, v rámci kterého respondent hodnotí výrobek do spotřebitelského deníku
  3. závěrečná návštěva, na které tazatel s respondentem vyplní závěrečný dotazník
Aktuálně
Česká veřejnost nesouhlasí s ruskou invazí na Ukrajinu

3.5.2022 | Česká veřejnost ve velké většině (81 %) nesouhlasí s ruskou invazí na Ukrajinu. Tento krok naopak podporuje desetina české populace, 8 % neumělo nebo nechtělo na tuto otázku odpovědět.

celý článek

Koordinátor/ka tazatelské sítě a náboru tazatelů

21.4.2022 | Hledáme aktivního člověka, kterého baví každodenní komunikace a jednání s různými typy lidí. Člověka, který je empatický, samostatný a zodpovědný. Člověka, který umí dotáhnout práci včas do cíle a dokáže hledat způsoby, jak toho úspěšně dosáhnout. Měl/a byste mít systematické myšlení a schopnost pracovat nejen s lidmi, ale i s tabulkami a evidencí.

celý článek

Hledáme tazatele pro dlouhodobou spolupráci

6.12.2021 | U tazatelů očekáváme spolehlivost, poctivost a flexibilitu. Odměna dle délky a obtížnosti dotazníku 120 Kč - 500 Kč za jeden dotazník.

celý článek

Největší problém distanční výuky v ČR je zapojení všech studentů, uvádějí vyučující

9.3.2021 | Vyplývá to z výzkumu mezi více než 700 vyučujícími působícími na 2. stupni základních škol a na středních školách v ČR. Dotazníkové šetření mapuje postoje vyučujících k distanční výuce, ale i míru jejich důvěry v informace o koronavirové epidemii nebo vnímání podpory od veřejných institucí. Výzkum vznikl pod hlavičkou vzdělávacího programu JSNS pro Evropskou lidovou stranu (ELS) pod záštitou europoslance Luďka Niedermayera. Výzkum realizovala agentura Focus a zúčastnilo se jej 720 respondentů z celkem 203 škol.

celý článek

© FOCUS Marketing & Social Research, 2015
vytvořilo Anything Studio