cz sk en

Tazatel pro dlouhodobou spolupráci

Do našeho týmu tazatelů hledáme další kolegy a kolegyně. S námi se budete podílet na průzkumech v oblasti výzkumu trhu, marketingového výzkumu, výzkumu veřejného mínění či sociologického výzkumu.

Obsah práce:

·         dotazování v domácnostech

·         dotazování ve firmách

·         dotazování v prodejnách

·         dotazování v rámci různých studiových testů při hodnocení výrobků, reklam, apod.

·         dotazování v roli mystery shopperů (tajných zákazníků)

·         rekrutace respondentů na skupinové diskuse

·         aj.

Nabízíme:

·        dlouhodobou spolupráci na různých projektech

·        možnost přivýdělku s odměnou dle délky a obtížnosti dotazníku 120 Kč - 500 Kč za jeden dotazník

·        práci na DPP či ŽL

·        flexibilní práci – možnost nastavit si práci na dny a časy, které vám vyhovují

·        zaškolení pro práci tazatele, pravidelnou konzultaci s vedoucími projektu, pomoc při řešení situací, které při práci v terénu mohou nastat

 

Jste náš člověk, pokud:

·        hledáte zajímavou práci s možností uplatnit své dovednosti

·        je vám 18 let a více

·        jste komunikativní a baví vás práce s lidmi

·        jste proaktivní, pečlivý a spolehlivý

·        ovládáte základní práci na počítači

Pokud máte zájem o práci tazatele, napište na tazatel@focus-agency.cz nebo vyplňte formulář níže a my se vám ozveme zpět. Pro více informací můžete také zavolat na tel. číslo: +420 774 094 491.

Mám zájem o spolupráci:

Aktuálně
Mediální gramotnost žáků základních a středních škol a jejich postoje k médiím

23.2.2023 | Důvěra středoškoláků v média celkově klesá, jsou přesvědčeni o manipulativnosti sociálních sítí a více vnímají ohrožení demokracie nepravdivými zprávami. Vyplývá to z dotazníkové šetření, realizovaného agenturou FOCUS pro organizaci Člověk v tísni. Šetření mapovalo v roce 2022 znalosti a dovednosti žáků týkající se médií, používání počítačů a chytrých telefonů, návyky v chování na internetu a postoje žáků a studentů k médiím. Výzkumu se zúčastnilo 1600 respondentů.

celý článek

Hospodaření českých domácností v době inflace

21.2.2023 | Zdražování, vysoké ceny energií a vysoká míra inflace se promítly a dále promítají do spotřebitelského chování českých domácností. Současná ekonomická situace negativně ovlivní spotřebitelské nálady řady domácností i v horizontu nadcházejících měsíců. Vyplývá to z reprezentativního sociologického výzkumu, který FOCUS, Marketing & Social Research realizoval na konci roku 2022 na vzorku 1129 respondentů.

celý článek

Vnímání největších favoritů na post prezidenta se za poslední tři měsíce proměnilo, respektive zhoršilo.

6.1.2023 | Nejvíce ztrácí Petr Pavel, naopak nejméně se proměnilo vnímání Andreje Babiše. Vyplývá to z výzkumů veřejného mínění, které agentura FOCUS realizovala v září a v prosinci 2022. Cílem výzkumů bylo zmapovat, jak veřejnost v ČR vnímá prezidentské kandidáty s největší šancí na zvolení. Oba výzkumy byly realizovány formou přímých standardizovaných rozhovorů vyškolených tazatelů s respondenty. Každého z nich se zúčastnilo více než 1000 respondentů. Výběrové soubory byly reprezentativní na populaci ČR starší 18 let.

celý článek

Andrej Babiš, coby prezident, bude rozdělovat společnost, myslí si dvě třetiny české veřejnosti.

4.12.2022 | Vyplývá to z výzkumu veřejného mínění, které agentura FOCUS realizovala ve dnech 27. 8. – 16. 9. 2022. Cílem tohoto výzkumu bylo zmapovat, jak veřejnost v ČR vnímá prezidentské kandidáty s největší šancí na zvolení. Výzkum byl realizován formou přímých standardizovaných rozhovorů vyškolených tazatelů s respondenty. Celkem bylo dotázáno 1046 respondentů. Výběrový soubor je reprezentativní na populaci ČR starší 18 let.

celý článek

© FOCUS Marketing & Social Research, 2015
vytvořilo Anything Studio