cz sk en

Tazatel pro dlouhodobou spolupráci

Do našeho týmu tazatelů hledáme další kolegy a kolegyně. S námi se budete podílet na průzkumech v oblasti výzkumu trhu, marketingového výzkumu, výzkumu veřejného mínění či sociologického výzkumu.

Obsah práce:

·         dotazování v domácnostech

·         dotazování ve firmách

·         dotazování v prodejnách

·         dotazování v rámci různých studiových testů při hodnocení výrobků, reklam, apod.

·         dotazování v roli mystery shopperů (tajných zákazníků)

·         rekrutace respondentů na skupinové diskuse

·         aj.

Nabízíme:

·        dlouhodobou spolupráci na různých projektech

·        možnost přivýdělku s odměnou dle délky a obtížnosti dotazníku 120 Kč - 500 Kč za jeden dotazník

·        práci na DPP či ŽL

·        flexibilní práci – možnost nastavit si práci na dny a časy, které vám vyhovují

·        zaškolení pro práci tazatele, pravidelnou konzultaci s vedoucími projektu, pomoc při řešení situací, které při práci v terénu mohou nastat

 

Jste náš člověk, pokud:

·        hledáte zajímavou práci s možností uplatnit své dovednosti

·        je vám 18 let a více

·        jste komunikativní a baví vás práce s lidmi

·        jste proaktivní, pečlivý a spolehlivý

·        ovládáte základní práci na počítači

Pokud máte zájem o práci tazatele, napište na tazatel@focus-agency.cz nebo vyplňte formulář níže a my se vám ozveme zpět. Pro více informací můžete také zavolat na tel. číslo: +420 774 094 491.

Mám zájem o spolupráci:

Aktuálně
Více než dvě třetiny Čechů odmítají rušení státních svátků kvůli úspoře, ukázal průzkum

10.4.2023 | Vláda České republiky hledá strategie, jak čelit vysokým deficitům posledních státních rozpočtů. Zvažuje několik úsporných opatření, včetně rušení pracovního volna v den některých státních svátků, aby se rozpočet vrátil do černých čísel.

celý článek

Czech households in times of inflation

5.3.2023 | Price increase, high energy prices and high inflation rates have had and continue to have an impact on the consumer behaviour of Czech households. The current economic situation will negatively affect the consumer sentiment of many households in the coming months. This results from a representative sociological survey conducted by FOCUS, Marketing & Social Research at the end of 2022 on a sample of 1,129 respondents.

celý článek

Mediální gramotnost žáků základních a středních škol a jejich postoje k médiím

23.2.2023 | Důvěra středoškoláků v média celkově klesá, jsou přesvědčeni o manipulativnosti sociálních sítí a více vnímají ohrožení demokracie nepravdivými zprávami. Vyplývá to z dotazníkové šetření, realizovaného agenturou FOCUS pro organizaci Člověk v tísni. Šetření mapovalo v roce 2022 znalosti a dovednosti žáků týkající se médií, používání počítačů a chytrých telefonů, návyky v chování na internetu a postoje žáků a studentů k médiím. Výzkumu se zúčastnilo 1600 respondentů.

celý článek

Hospodaření českých domácností v době inflace

21.2.2023 | Zdražování, vysoké ceny energií a vysoká míra inflace se promítly a dále promítají do spotřebitelského chování českých domácností. Současná ekonomická situace negativně ovlivní spotřebitelské nálady řady domácností i v horizontu nadcházejících měsíců. Vyplývá to z reprezentativního sociologického výzkumu, který FOCUS, Marketing & Social Research realizoval na konci roku 2022 na vzorku 1129 respondentů.

celý článek

© FOCUS Marketing & Social Research, 2015
vytvořilo Anything Studio