cz sk en

Tazatel pro dlouhodobou spolupráci

Do našeho týmu tazatelů hledáme další kolegy a kolegyně. S námi se budete podílet na průzkumech v oblasti výzkumu trhu, marketingového výzkumu, výzkumu veřejného mínění či sociologického výzkumu.

Obsah práce:

·         dotazování v domácnostech

·         dotazování ve firmách

·         dotazování v prodejnách

·         dotazování v rámci různých studiových testů při hodnocení výrobků, reklam, apod.

·         dotazování v roli mystery shopperů (tajných zákazníků)

·         rekrutace respondentů na skupinové diskuse

·         aj.

Nabízíme:

·        dlouhodobou spolupráci na různých projektech

·        možnost přivýdělku s odměnou dle délky a obtížnosti dotazníku 120 Kč - 500 Kč za jeden dotazník

·        práci na DPP či ŽL

·        flexibilní práci – možnost nastavit si práci na dny a časy, které vám vyhovují

·        zaškolení pro práci tazatele, pravidelnou konzultaci s vedoucími projektu, pomoc při řešení situací, které při práci v terénu mohou nastat

 

Jste náš člověk, pokud:

·        hledáte zajímavou práci s možností uplatnit své dovednosti

·        je vám 18 let a více

·        jste komunikativní a baví vás práce s lidmi

·        jste proaktivní, pečlivý a spolehlivý

·        ovládáte základní práci na počítači

Pokud máte zájem o práci tazatele, napište na tazatel@focus-agency.cz nebo vyplňte formulář níže a my se vám ozveme zpět. Pro více informací můžete také zavolat na tel. číslo: +420 774 094 491.

Mám zájem o spolupráci:

Aktuálně
Letošní Vánoce budou skromnější než loni, soudí necelá polovina české populace

18.12.2023 | Mají-li Češi a Češky srovnat své letošní Vánoce s loňskými, pak necelá polovina uvádí, že budou skromnější než loni (48 %), stejný podíl dotázaných uvádí, že jejich Vánoce budou stejně bohaté jako loni (48 %), jen 4 % domácností deklaruje, že jejich letošní Vánoce budou bohatší než loni. Stejně bohaté Vánoce jako loni častěji než celek deklarují lidé s vyšším profesním statusem, vysokoškoláci a lidé z domácností s vyššími příjmy. Naopak skromnější Vánoce než loni častěji uvádí lidé s nižším vzděláním, z domácností s nižšími příjmy a starobní důchodci.

celý článek

Více než dvě třetiny Čechů odmítají rušení státních svátků kvůli úspoře, ukázal průzkum

10.4.2023 | Vláda České republiky hledá strategie, jak čelit vysokým deficitům posledních státních rozpočtů. Zvažuje několik úsporných opatření, včetně rušení pracovního volna v den některých státních svátků, aby se rozpočet vrátil do černých čísel.

celý článek

Czech households in times of inflation

5.3.2023 | Price increase, high energy prices and high inflation rates have had and continue to have an impact on the consumer behaviour of Czech households. The current economic situation will negatively affect the consumer sentiment of many households in the coming months. This results from a representative sociological survey conducted by FOCUS, Marketing & Social Research at the end of 2022 on a sample of 1,129 respondents.

celý článek

Mediální gramotnost žáků základních a středních škol a jejich postoje k médiím

23.2.2023 | Důvěra středoškoláků v média celkově klesá, jsou přesvědčeni o manipulativnosti sociálních sítí a více vnímají ohrožení demokracie nepravdivými zprávami. Vyplývá to z dotazníkové šetření, realizovaného agenturou FOCUS pro organizaci Člověk v tísni. Šetření mapovalo v roce 2022 znalosti a dovednosti žáků týkající se médií, používání počítačů a chytrých telefonů, návyky v chování na internetu a postoje žáků a studentů k médiím. Výzkumu se zúčastnilo 1600 respondentů.

celý článek

© FOCUS Marketing & Social Research, 2015
vytvořilo Anything Studio