cz sk en

Healthcare & Pharmacy

 

Víte, že téměř desetina rodičů zanedbává zubní prohlídky u svých dětí? Že k očkování dětí má šestina rodičů negativní vztah? Že 9 z 10 rodičů ví o existenci očkování proti encefalitidě, avšak pouze čtvrtina skutečně své dítě nechala naočkovat? Že poměrně velká část žen, které trpí inkontinencí, řeší tento problém pomocí výrobků dámské hygieny, protože se stydí jít se svým problémem k lékaři? Že řada dermatologů a chirurgů nemá velký přehled o produktech a zejména značkách výrobků vlhkého hojení ran? A víte, proč lékaři preferují jednorázové chirurgické nástroje, co na nich oceňují, a co je naopak od jejich používání odrazuje?

My ano, protože se již řadu let zabýváme výzkumy z oblasti péče o zdraví. Za tuto dobu jsme realizovali velký počet výzkumů mezi laickou i odbornou veřejností. Specializujeme se na trh se zdravotnickými prostředky a materiálem, věnujeme se také výzkumům z oblasti farmacie.

Změříme vám zákaznickou spokojenost a loajalitu. Identifikujeme hlavní motivátory setrvání či ztráty zákazníka. Zjistíme efektivnost jednotlivých prodejních kanálů a správně nastavené procesy. Ověříme prodejní potenciál nových produktů a služeb nebo pomůžeme nastavit benchmarky a spočítat tržní podíly.

 

Máte dotaz? Zeptejte se.

 

 

 

Ostatní typy výzkumů
© FOCUS Marketing & Social Research, 2015
vytvořilo Anything Studio