cz sk en

Automotive

Víte, že tři čtvrtiny českých aktivních řidičů a řidiček se rádi starají o své auto, ale zároveň dvě třetiny z nich nakupují olej podle ceny? A že pro 70 % nezávislých autoservisů je při nákupu náhradních dílů nejdůležitějším kritériem jejich kvalita?

My ano, a nejen to. Dlouhodobě sledujeme trendy v poprodejních službách automotive segmentu, a to jak z pohledu řidičů, tak mechaniků. Také pravidelně monitorujeme vývoj a pohyb cen dealerů nejvýznamnějších hráčů na poli užitkových vozů. Pracujeme pro automobilky, autoservisy, dealery i pro mezinárodní organizace zkoumající vývoj a trendy na automobilovém trhu.

Změříme vám zákaznickou spokojenost a loajalitu, identifikujeme hlavní motivátory setrvání či ztráty zákazníka. Identifikujeme sílu vaší značky v konkurenčním poli a řekneme vám, kdo za vaši značku bude bojovat. Zjistíme efektivnost jednotlivých prodejních kanálů a správně nastavené procesy. Ověříme prodejní potenciál nových produktů a služeb, stejně jako nastavení cen. Pomůžeme vám nastavit benchmarky a spočítat tržní podíly.

 

Máte dotaz? Zeptejte se.

 

 

 

Ostatní typy výzkumů
© FOCUS Marketing & Social Research, 2015
vytvořilo Anything Studio