cz sk en

Vyplňování dotazníků ve firmách

26.10.2017 |

Zajímavá brigáda – dotazování ve firmách. Stačí v rámci dané firmy vyhledat osobu, která má přehled o využívání telekomunikačních služeb a s ní vyplnit dotazník. Můžete tak získat slušný výdělek nenáročnou brigádou – snaživí a komunikativní lidé si u nás vydělávají tisíce korun týdně.

NEJEDNÁ SE O PRODEJ ČI NABÍZENÍ ZBOŽÍ, ale o zmapování využívání telekomunikačních služeb mezi firmami v celé ČR (kolik mají telefonních linek, kolik telefonních operátorů využívají, jaké služby u nich využívají apod.). Dotázané firmy nebude následně nikdo kontaktovat s jakýmikoli obchodními nabídkami.

Odměna (včetně drobného dárku pro respondenta) za vyplnění dotazníku je stanovena podle velikosti firmy a počtu dotázaných firem; pohybuje se od 200,- do 310,- Kč.

Požadujeme pouze:

• věk nad 18 let

• komunikativnost, spolehlivost, pečlivost

• vlastní notebook pro instalaci dotazovacího programu, do kterého se dotazníky vyplňují

• dodržování domluvených termínů práce

 

Jestliže máte o tuto brigádu zájem, vyplňte následující formulář. Budeme se těšit na spolupráci.

http://focus.doolister.com/cv/pracovni-nabidka/vyplnovani-dotazniku-ve-firmach

 

 

 

Aktuálně
PO CELÉ ČR NABÍZÍME BRIGÁDU – STAŇTE SE I VY NA CHVÍLI SOUČÁSTÍ CELOSVĚTOVÉ SÍTĚ TAZATELŮ

5.6.2018 | Zapojte se do oblíbeného projektu World Poll, na kterém spolupracujeme s celosvětově uznávanou výzkumnou společností Gallup. Průzkum je zaměřen na hodnocení různých oblastí našich každodenních životů a realizuje se ve více než 150 zemích světa, což umožňuje porovnání postojů a názorů většiny světové populace.

celý článek

Znojmo a okolí - nabíráme brigádníky a brigádnice pro sběr dat

17.5.2018 | Ve Znojmě a okolí hledáme brigádníky a brigádnice, kteří/které nám pomohou se sběrem dat v rámci dotazníkových šetření - nyní plánujeme průzkum na téma "aktuální společenské otázky".

celý článek

Do velmi zajímavého projektu v Brně na téma turismus a kultura hledáme tazatele a tazatelky

7.5.2018 | Dotazníky budeme sbírat na předem určených místech elektronickou formou s využitím tabletů. Nabízíme odměnu 90,-Kč za vyplnění jednoho dotazníku, který zabere cca 8 – 10 minut.

celý článek

Hledáme tazatele v Brně a okolí

3.5.2018 | Pravidelně provádíme průzkumy, které mají dopady na životy lidí z Brna a okolí. Zapojte se do průzkumů jako tazatel a podílejte se na tom, že hlasy běžných lidí dostanou váhu a nezapadnou.

celý článek

© FOCUS Marketing & Social Research, 2015
vytvořilo Anything Studio