cz sk en

Vyplňování dotazníků ve firmách

26.10.2017 |

Zajímavá brigáda – dotazování ve firmách. Stačí v rámci dané firmy vyhledat osobu, která má přehled o využívání telekomunikačních služeb a s ní vyplnit dotazník. Můžete tak získat slušný výdělek nenáročnou brigádou – snaživí a komunikativní lidé si u nás vydělávají tisíce korun týdně.

NEJEDNÁ SE O PRODEJ ČI NABÍZENÍ ZBOŽÍ, ale o zmapování využívání telekomunikačních služeb mezi firmami v celé ČR (kolik mají telefonních linek, kolik telefonních operátorů využívají, jaké služby u nich využívají apod.). Dotázané firmy nebude následně nikdo kontaktovat s jakýmikoli obchodními nabídkami.

Odměna (včetně drobného dárku pro respondenta) za vyplnění dotazníku je stanovena podle velikosti firmy a počtu dotázaných firem; pohybuje se od 200,- do 310,- Kč.

Požadujeme pouze:

• věk nad 18 let

• komunikativnost, spolehlivost, pečlivost

• vlastní notebook pro instalaci dotazovacího programu, do kterého se dotazníky vyplňují

• dodržování domluvených termínů práce

 

Jestliže máte o tuto brigádu zájem, vyplňte následující formulář. Budeme se těšit na spolupráci.

http://focus.doolister.com/cv/pracovni-nabidka/vyplnovani-dotazniku-ve-firmach

 

 

 

Aktuálně
Hledáme tazatele v Brně a okolí

22.2.2018 | Pravidelně provádíme průzkumy, které mají dopady na životy lidí z Brna a okolí. Zapojte se do průzkumů jako tazatel a podílejte se na tom, že hlasy běžných lidí dostanou váhu a nezapadnou.

celý článek

Názory brněnské veřejnosti na přestavbu a modernizaci ŽUB včetně otázky polohy hlavního nádraží

20.2.2018 | V železničním systému moravské metropole má hlavní nádraží klíčovou úlohu, pro téměř 90 % cestujících je to nádraží, které v Brně využívají nejčastěji. Prostor hlavního nádraží není důležitý jen pro samotné cestující vlakem, ale i pro obyvatele Brna, kteří používají městskou hromadnou dopravu – téměř dvě třetiny z nich se zde pohybují alespoň jednou týdně. MHD je také naprosto převažujícím způsobem dopravy na nádraží či z něj. Vyplývá to z výzkumu veřejného mínění, který FOCUS realizoval pro Magistrát města Brna lednu 2018.

celý článek

Podíl domácích mazlíčků v českých domácnostech mírně roste

12.2.2018 | Nadpoloviční většina české dospělé populace žije v domácnosti s nějakým domácím zvířetem (mazlíčkem). Agentura Focus prováděla kratší výzkum týkající se domácích zvířat již v roce 2010, některé výsledky proto můžeme srovnat. Podíl obyvatel, kteří ve své domácnosti nějaké zvíře mají, v průběhu sedmi let mírně vzrostl – v roce 2010 se jednalo o 51 %, v roce 2017 pak o 58 %.

celý článek

PETS IN CZECH HOUSEHOLDS

12.2.2018 | More than one half of adult Czech population keep a domestic animal (a pet) in their household. Focus Agency had already carried out a shorter survey concerning pets in 2010; some results can therefore be compared. The share of citizens who keep some pet in their household has grown slightly over the past seven years – in 2010, the share was 51 %; it grew to 58 % in 2017.

celý článek

© FOCUS Marketing & Social Research, 2015
vytvořilo Anything Studio