cz sk en

NABÍDKA PRÁCE, manažer oddělení sběru dat (možnost i častečného úvazku)

19.5.2017 | Pro posílení našeho týmu hledáme aktivní osobu, kterou baví komunikovat s různými typy lidí a je odolná vůči stresu. Osobu, která je zodpovědná a dotahuje úkoly do konce. Ale také osobu, která má systematické myšlení a je schopna přehledně vést evidenci, např. Excelu.

 

Hlavním úkolem nového kolegy/nové kolegyně, kterou hledáme je organizace sítě tazatelů. Budete v každodenním kontaktu s našimi tazateli - zadávat jim úkoly, vysvětlovat podrobnosti k výzkumným projektům a průběžně kontrolovat jejich práci. Ale také v případě potřeby dělat školení a supervize tazatelů přímo v terénu (několikadenní výjezdy mimo Brno) nebo naopak věnovat se administrativní práci.

 

Požadujeme:

  • výborné komunikační a organizační schopnosti, pozitivní vztah k lidem
  • odolnost vůči stresu, trpělivost v jednání s lidmi
  • rozumnou míru flexibility (občas je potřeba vyjet z města i na několik dní anebo zůstat přesčas)
  • ovládat PC (Word, Excel, vyhledávání informací na internetu, příp. znalost SPSS a grafických programů) a také schopnost učit se pracovat s novými programy (máme několik programů ušitých pro naše potřeby)
  • nutný řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

 Výhodou:

  • zkušenost s motivací zaměstnanců
  • vzdělání v oboru sociologie či v příbuzném oboru

Životopis společně s motivačním dopisem posílejte na adresu:http://focus.doolister.com/cv/pracovni-nabidka/obchodne-projektovy-manazer-ka-pro-vyzkum-trhu

 

Aktuálně
Hledáme tazatele v Brně a okolí

22.2.2018 | Pravidelně provádíme průzkumy, které mají dopady na životy lidí z Brna a okolí. Zapojte se do průzkumů jako tazatel a podílejte se na tom, že hlasy běžných lidí dostanou váhu a nezapadnou.

celý článek

Názory brněnské veřejnosti na přestavbu a modernizaci ŽUB včetně otázky polohy hlavního nádraží

20.2.2018 | V železničním systému moravské metropole má hlavní nádraží klíčovou úlohu, pro téměř 90 % cestujících je to nádraží, které v Brně využívají nejčastěji. Prostor hlavního nádraží není důležitý jen pro samotné cestující vlakem, ale i pro obyvatele Brna, kteří používají městskou hromadnou dopravu – téměř dvě třetiny z nich se zde pohybují alespoň jednou týdně. MHD je také naprosto převažujícím způsobem dopravy na nádraží či z něj. Vyplývá to z výzkumu veřejného mínění, který FOCUS realizoval pro Magistrát města Brna lednu 2018.

celý článek

Podíl domácích mazlíčků v českých domácnostech mírně roste

12.2.2018 | Nadpoloviční většina české dospělé populace žije v domácnosti s nějakým domácím zvířetem (mazlíčkem). Agentura Focus prováděla kratší výzkum týkající se domácích zvířat již v roce 2010, některé výsledky proto můžeme srovnat. Podíl obyvatel, kteří ve své domácnosti nějaké zvíře mají, v průběhu sedmi let mírně vzrostl – v roce 2010 se jednalo o 51 %, v roce 2017 pak o 58 %.

celý článek

PETS IN CZECH HOUSEHOLDS

12.2.2018 | More than one half of adult Czech population keep a domestic animal (a pet) in their household. Focus Agency had already carried out a shorter survey concerning pets in 2010; some results can therefore be compared. The share of citizens who keep some pet in their household has grown slightly over the past seven years – in 2010, the share was 51 %; it grew to 58 % in 2017.

celý článek

© FOCUS Marketing & Social Research, 2015
vytvořilo Anything Studio