cz sk en

NABÍDKA PRÁCE, manažer oddělení sběru dat (možnost i častečného úvazku)

19.5.2017 | Pro posílení našeho týmu hledáme aktivní osobu, kterou baví komunikovat s různými typy lidí a je odolná vůči stresu. Osobu, která je zodpovědná a dotahuje úkoly do konce. Ale také osobu, která má systematické myšlení a je schopna přehledně vést evidenci, např. Excelu.

 

Hlavním úkolem nového kolegy/nové kolegyně, kterou hledáme je organizace sítě tazatelů. Budete v každodenním kontaktu s našimi tazateli - zadávat jim úkoly, vysvětlovat podrobnosti k výzkumným projektům a průběžně kontrolovat jejich práci. Ale také v případě potřeby dělat školení a supervize tazatelů přímo v terénu (několikadenní výjezdy mimo Brno) nebo naopak věnovat se administrativní práci.

 

Požadujeme:

  • výborné komunikační a organizační schopnosti, pozitivní vztah k lidem
  • odolnost vůči stresu, trpělivost v jednání s lidmi
  • rozumnou míru flexibility (občas je potřeba vyjet z města i na několik dní anebo zůstat přesčas)
  • ovládat PC (Word, Excel, vyhledávání informací na internetu, příp. znalost SPSS a grafických programů) a také schopnost učit se pracovat s novými programy (máme několik programů ušitých pro naše potřeby)
  • nutný řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

 Výhodou:

  • zkušenost s motivací zaměstnanců
  • vzdělání v oboru sociologie či v příbuzném oboru

Životopis společně s motivačním dopisem posílejte na adresu:

Lumír Czech

czech@focus-agency.cz

Aktuálně
Sněmovní volby by na konci června vyhrálo hnutí ANO

14.7.2017 | Dle reprezentativního výzkumu veřejného mínění na dospělé populaci České republiky, který agentura FOCUS provedla na přelomu června a července 2017, by sněmovní volby vyhrálo hnutí ANO, za kterým s velkým odstupem následuje ČSSD. Vyplývá to z aktuálního volebního modelu agentury Focus.

celý článek

Litoměřice a okolí – hledáme tazatele

22.5.2017 | Hledáme komunikativní a zodpovědné tazatele pro vyplňování dotazníků v rámci klíčového výzkumu dopravního chování.

celý článek

NABÍDKA PRÁCE, manažer oddělení sběru dat (možnost i častečného úvazku)

19.5.2017 | Pro posílení našeho týmu hledáme aktivní osobu, kterou baví komunikovat s různými typy lidí a je odolná vůči stresu. Osobu, která je zodpovědná a dotahuje úkoly do konce. Ale také osobu, která má systematické myšlení a je schopna přehledně vést evidenci, např. Excelu.

celý článek

Hledáme spolehlivé tazatele pro dlouhodobou spolupráci

19.5.2017 | FOCUS ke své práci potřebuje spolehlivé a pracovité lidi, protože bez nich by nemohl nabízet svým klientům služby a výzkumy v té nejlepší kvalitě.

celý článek

© FOCUS Marketing & Social Research, 2015
vytvořilo Anything Studio